Партньори

За да резервирате най-подходящия пакет за почивка в EVRIKA BEACH Club Hotel в Слънчев бряг, моля, свържете се с туроператорите, с които работи хотелския комплекс:

I. Подразделения на TUI:

Thomson (TUI UK) – www.thomson.co.uk
TUI Benelux – www.tui.nl
TUI Deutschland – www.tui-deutschland.de
JetAir – www.jetair.be
TUI  Russia – www.tui.ru

II. Други:

Alfa Service – www.alfa-service.net
Alltours – www.alltours.de
Alma Holidays – www.almaholidays.net
Astral Holidays – www.astralholidays.bg
Astral Holidays Bulgaria – www.tirs.net
Aya Travel – www.ayatravel.net/bg
Balimextravel – www.balimextravel.com
Boiana MG – www.boiana-mg.bg
Bon Tour – www.bontourbg.com
Bulpartners Travel – www.bulpartners.com
Chedok – www.cedok.cz
Club Magelan – www.clubmagellan.com
Dansk Fri Ferie – www.friferie.dk
DERTOUR – www.dertour.de
Dinferie – www.dinferie.dk
FTI – www.fti.de
Hotelbeds – www.hotelbeds.com
ITS – www.its.de
KITT – www.kittbg.com
L’tur – www.ltur.com
Luxair Tours – www.luxairtours.lu
Neya Travel – www.neyatravel.com
Nik Travel – http://niktravel.com
Noy Travel – www.noytravel-bg.com

Solvex – www.solvex.bg
Sun Tours – www.suntours.bg
Teddy Kam – www.teddykam.com
Thomas Cook – www.thomascook.de
Valentine Holidays – www.valentine-holidays.com
Varna Tourist Service – www.vts.bg
Vassy Travel – www.vassytravel.com


За допълнително удобство и директна резервация, моля посетете секцията „Горещи оферти 2017” на EVRIKA BEACH Club Hotel. Там ще намерите както всички горещи оферти за сезон 2017, така и редица ол инклузив (all inclusive) специални пакети и промоции с възможност за допълнителна отстъпка, при направена ранна резервация